Қостанай қ., 9 ш., 9А ү.
Басты / Жаңалықтар

Жаңалықтар

ҒАНИ БЕЙСЕМБАЕВ ЕЛІМІЗДЕГІ БІЛІМ БЕРУ САЛАСЫНА ЕҢБЕК СІҢІРГЕН ҰСТАЗДАРМЕН КЕЗДЕСТІ

28.03.2024

ҚР Оқу-ағарту министрі Ғани Бейсембаев «Қазақстанның Еңбек ері» және «Қазақстанның еңбек сіңірген ұстазы» атақтарын иеленген еліміздің құрметті педагогтерімен кездесті.

Ұлттық киім – ұрпаққа мұра

14.03.2024

Ұлттық киім – түркі халықтары үшін маңызды орынға ие. Халқымыздың ұлттық киімдері - заманауи тарихпен қатар дамып, біте қайнасып келе жатқан асыл қазынамыз.

Алғыс айтамын

01.03.2024

1 наурызда Қазақстан халқы Алғыс күнін атап өтеді. Бұл күн мейірімділіктің, достық пен барша қазақстандықтардың бір-біріне деген сүйіспеншілігінің жарқын мерекесіне айналды.

Армандастар

15.02.2024

2024 жылдың 14 ақпанында көркемөнерпаздар театрлар мен хореографиялық ұжымдар арасында «Армандастар» облыстық дәстүрлі балалар шығармашылығы фестивалі - байқауының қалалық кезеңі өтті, біздің мектепті Габдуллина А.Ж. жетекшілігімен «Адель» хореографиялық ұжымы ұсынды, біздің қыздар жеңімпаздар қатарында болып, құрметті 3-орынға ие болды! Жеңімпаздар:

Сәттілік формуласы. Қызықты адамдармен кездесу

14.02.2024

13 ақпанда мектеп кітапханасында "сәттілік формуласы. Қызықты адамдармен кездесу " Ауғанстан ардагерлер одағының Қостанай облысы бойынша төрағасы Жубанышев Муратбекпен Ауғанстаннан әскерлердің шығарылуының 35 жылдығына орай кездесу өтті. Кездесу диалог түрінде өтті, оқушылар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойды. Муратбек Эрмекович соғыс кезіндегі қиын және қатал өмірі туралы айтып берді.

06.02.2024

2024 жылғы 5 ақпанда кәсіптік бағдар беру жұмысы шеңберінде 9-сынып оқушыларының Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметімен, сондай-ақ «Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесінің өкілдерімен кездесуі өткізілді.

Қазақ есебі

26.01.2024

Өскелең ұрпақты тәрбиелеудіңұлттық құндылықтарын қалыптастыру жөніндегі іс-шаралардыңмазмұнынжәне оны өткізуге бірыңғай көзқарасты қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасында «Тоғыз айға – 9 іс-шара» тұжырымдамасы іске асырылуда.

Алға көшу

26.01.2024

2024 жылдың 26 қаңтарында 3 сынып оқушылары арасында «Алға көшу» спартакиадасы өтті. Жігіттер өздерінің спорттық шеберліктерін, ынталарын, күш-қуатын, жеңіске деген жігерлерін көрсете білді. Шараны ұйымдастырушылар дене шынықтыру пәнінің мұғалімдері

АСТАНАДАҒЫ ДИРЕКТОРЛАР ФОРУМЫНА БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫНЫҢ 1200-ДЕН АСТАМ БАСШЫСЫ ЖИНАЛДЫ

21.01.2024

ҚР Оқу-ағарту министрлігінің ұйымдастыруымен Назарбаев университетінің базасында Астана қаласы, Ақмола, Павлодар, Қостанай және Солтүстік Қазақстан облыстары мемлекеттік мектептері директорларының қатысуымен «Заманауи мектепті басқару: трендтер және болашақ» тақырыбындағы форумында білім беру саласындағы өзекті мәселелер талқыланды.

ҚР Оқу-ағарту министрлігінің 2023 жыл қорытындысы туралы фильмі

30.12.2023